O firmie

Nasza firma Mar-o paliwa Marek Ostaszewski od wielu lat prowadzi sprzedaż olejów samochodowych, motocyklowych oraz wszelkiego rodzaju płynów i akcesoriów samochodowych na prowadzonych przez siebie stacjach PRONAR.

W tym roku postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i otworzyć sklep internetowy, w którym będziemy mogli sprzedawać ten sam asortyment w znacznie niższych cenach.

Nasza wiedza i doświadczenie oraz kontakty w świecie motoryzacji gwarantują Państwu jednak nie tylko niskie ceny, ale również najwyższą jakość i 100 % gwarancję oryginalności kupowanych u nas produktów.

Przede wszystkim oferujemy Państwu oleje silnikowe i przypominamy, iż podczas serwisowej wymiany oleju nieodzowna jest również wymiana filtru oleju.

W zakładce dobierz filtr mogą Państwo dobrać odpowiedni filtr poprzez przeniesienienie na stronę producenta. Polecamy skorzystać z wyszukiwarki FILTRON, gdyż naszym zdaniem jest najbardziej czytelna.

Oferujemy filtry kilku naszym zdaniem najlepszym marek. Jeśli chodzi o filtry oleju polecamy filtry firm FILTRON, BOSCH i KNECHT. W kategorii filtrów powietrza polecamy tanie i nie ustępujące droższym jakością filtry rodzimej firmy JC PREMIUM.

Przy okazji wizyty w naszym sklepie zachęcamy Państwa do rozszerzenia zakupów o nowe wycieraczki, żarówki, płyn do spryskiwaczy, dodatek do paliwa  czy zapach do samochodu. Prosimy dokładnie przejrzeć naszą ofertę.

Państwo zaopatrzycie się we wszystkie niezbędne akcesoria, a my nagrodzimy zakupy na kwotę minimum 449 zł darmową dostawą.

Jednocześnie dajemy Państwu możliwość bezpłatnego odbioru na naszych stacji PRONAR w Białymstoku przy ul.Handlowej 6H. 

Ze swojej strony gwarantujemy możliwie najniższe ceny, miłą i szybką obsługę oraz pomoc w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Kategoria

Oleje

Kategoria

Chemia

Kategoria

Filtry

Kategoria

Kosmetyki

Kategoria

Płyny

Kategoria

Smary

Kategoria

Żarówki

Kategoria

Wycieraczki